Okul Temizliği

Okul Temizliği

Çocuklarımız bizim için değerlidir. Çoğumuz çocuklarımızı gözümüzden sakınmıyoruz. Özellikle eğitim konusunda en iyi okullara gönderiyoruz. Peki çocuklarımızın sağlığına ne denli dikkat ediyoruz? Gerçekten bunu birazcık göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Özellikle okullarımızın temizliğine dikkat etmemizde fayda var. Özellikle ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarımızın daha sık temizlenmesi ve daha profesyonel şekilde ele alınması gerekiyor.

Okul içerisindeki personellere lafımız tabi ki yok fakat okul temizliklerinin ekstra olarak baştan aşağı yapılması ve okuların dezenfekte edilmesi gerekiyor.  En az ayda bir defa bu işlemlerin yapılması çocuklarımızın sağlığı için çok ama çok önemlidir. Çocuklarımız her gün okula gidip geliyorlar. Günlerinin büyük bir kısmını okulda geçiren çocuklarımızın sağlıkları bizim için gerçekten çok önemlidir. Bunun farkında olmayan velilere de bu konuda uyarılar yapılmalıdır. Tabi ki bu temizlikler yapılmadan önce temizliği yapan firmaların kaliteli olması da çok ama çok önemlidir. Özellikle temizlik yapılırken uygulanması gereken önemli kurallar bulunmaktadır. Bu kurallara özenle uyulması gerekiyor. Özellikle çocuklarımız günlerinin büyük bir kısmını sıralarda geçiriyor. Bundan dolayı sık olarak kullanılan bölgelerde hijyenik temizlik yapılmalıdır.

Sıra ve sandalyeler özellikle çok iyi şekilde dezenfekte edilmeli, çocukların sık kullandığı alanlar da bunlara dahil edilmelidir. Bu hususlar çocuklarımızın sağlığı için çok ama çok önemlidir. Bundan dolayı az önce de belirttiğimiz gibi temizlik konusunda seçilecek firmaların kaliteli olması ve temizliği çok profesyonel şekilde yapmaları gerekmektedir. İşte bunun için sizlerin yanındayız. İstanbul’da okul temizliği bizden sorulur. Baştan aşağı okul temizliği ve %100 hijyen garantisi veriyoruz. Çocuklarımızın sık kullandıkları alanları baştan aşağı temizliyor, profesyonel ekibimiz ile geleceğimizin emaneti olan çocuklarımıza kaliteli eğitim alanı sunuyoruz.

İstanbul’un her tarafına hizmet veren şirketimiz çocuklarımızın geleceğini düşünüyor. İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu yakasının tamamına hizmet veren firmamız, bölgedeki tüm okullarımıza hizmet vermekten mutluluk duyar. Kaliteli ve hijyenik temizliğin tek adresi olan firmamız kendi bünyesindeki araçları ve malzemeleri ile okullarınızı baştan aşağı yeniliyor. Çocuklarımız artık hijyenik olmayan sıralarda okumasın. Okul temizliği için Hemen bize ulaşın, sizlere en yakın ekibimizi yönlendirelim.

Yorum/Soru Gönderin