İnşaat Temizliği

İnşaat Temizliği

Neredeyse tüm işveren firmalar işçi güvenliğini düşünür. Zaten genel anlamda bakacak olursak da artık bu konuda yasal zorunluluk mevcut. Özellikle inşaat ve şantiye firmalarında işçi güvenliği çok önemlidir. Bu güvenliği sağlamayan firmalara zaten ciddi idari para cezaları kesilmekte. Bunun dışında şantiye ve inşaatlarda özellikle temizliğe genelde dikkat edilmiyor. Özellikle işçiler sürekli çöplerin içerisinde çalışmak mecburiyetinde dahi kalıyorlar. Tabi ki bu genelde inşaat sahibinin inisiyatifine kalmış bir şey. Bazen gördüğümüz kadarıyla söyleyelim, inşaat temizliğine önem veren patronlar bulunsa da bunların sayısı gerçekten çok az..

Bu kirler ve çöplerin çoğu işçilerin sağlığına da olumsuz yönde etki etmektedir. Özellikle bu inşaatların şehir çevrelerinde bulunmaları daha büyük derttir. Çünkü gerçekten insanların sağlığına zararlı maddeler kullanıldığından bu maddelerin çevreye yayılması durumunda ciddi şekilde hastalık bulaşma riski dahi bulunmaktadır. Özellikle hastalığa neden olacak ve çevreyi kirletecek maddelerin acilen temizlenmesi ve imha edilmesi gerekir. Özellikle inşaatta kullanılan boya benzeri maddelerin ortalıkta bırakılmaması şarttır. Bu konuda inşaat temizliği yapan birçok firma bulunmakta. Bu firmaların çoğuna da güvenilemiyor zaten. Bunun temel sebebi aslında profesyonel olarak çalışacak firmanın olmamasıdır. Bu sebepten dolayı ilkel yollarla temizlenmeye çalışılan inşaatlar gerçekten çöp yuvasına dönüyor.

Özellikle dezenfekte edilmediğinden dolayı ciddi miktarda sağlığı tehdit eden inşaatların temizliğini yapabilecek profesyonel bir firmaya ihtiyacınız varsa işte tam yerine geldiniz. Profesyonel ekibimiz ile birlikte inşaatlarınızı baştan aşağı temizliyor ve dezenfekte ediyoruz. İnşaatınız artık kötü ve kirli durmayacak. Ekibimiz tamamen işinde profesyonel elemanlardan oluşmaktadır. Bir telefonla inşaatınıza geliyor, en ince ayrıntısına kadar temizliği yapıyoruz. En uygun fiyatlara yapmış olduğumuz temizlikten memnun kalacaksınız. İşçilerinizin kötü bir ortamda çalışması gerçekten çok zordur. Özellikle çöp ve kirli atıklar çalışma düzenini alt üst edebilmektedir.

İstanbul’un her tarafında hizmet veren firmamız inşaat temizliklerinizi itina ile yapmaktadır. Bunun dışında İstanbul Anadolu yakasında da hizmet verdiğimizi de hatırlatmak isteriz. İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakası inşaat temizlikleri bizden sorulur. Size bir telefon kadar yakınız. Hemen bizi arayın ve detayları öğrenin.

Yorum/Soru Gönderin