Bu sitenin tüm fonksiyonlarının çalışması için JavaScript'i aktif etmeniz gerekmektedir. JavaScript'i nasıl etkinleştirebileceğinize yönelik talimatlara buradan ulaşabilirsiniz .
Hakkımızda

Nadir Temizlik 2013 yılından bu yana müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüyerek sürdürmektedir. Sadece temizlik hizmeti vermektedir. İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren Nadir Temizlik, alanında “en iyi olmak” ve “en iyi kalmak” amacıyla çalışmalarını sizlerden aldığı güçle sürdürmektedir.

  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti
  • Teknolojik ve kültürel gelişmelere tam uyum
  • Eğitimli ve kalifiye temizlik elemanı yetiştirme
  • Kalite Yönetim Sistemin’den ödün vermeden çalışma
  • Doğaya ve çevreye zarar vermeden faaliyet gösterme gibi amaçlar edinmiş ve bunlardan asla taviz vermemiştir

DANIŞMA

Şirketimiz bünyesinde web sitemiz üzerinden , Açık adresimizden , Telefon numaramızdan , Mail adresimiz üzerinden ve Whatsapp üzerinden istediğiniz her şeyi danışabilirsiniz.

GÖREVİMİZ

Genç ve dinamik kadrosuyla iç ve dış piyasada pazar payını geçen gün artırarak, değerli müşterilerinin esirgemedikleri diğer müşterileriyle büyüyerek yoluna devam etmektedir.

HİZMET & İŞLEYİŞ

Seçtiğiniz hizmeti en güzel şekilde ve profesyonel bir şekilde size hizmet veremeye hazırız.
Firmamız güvenilirlik için siz değerli müşterilerimize üst seviye hizmet vermektedir. Şeffaf ticaret yapmaktayız yerimize gelip bizlerle bizzat iletişim kurabilirsiniz.